Dzień Matki przypada na 26 maja. Ten dzień stanowi ważną okazję, warto w tym czasie podarować swojej mamie prezent od serca. Inną taką okazję stanowią urodziny, są one dniem który również warto świętować. W te ważne dni z pewnością warto pamiętać o swoich bliskich. W ramach wdzięczności za trud wychowania i poświęcenie można w tych dniach podarować mamie prezenty książkowe. Powinny być one ładnie opakowane. Warto, aby znalazła się w nich indywidualna dedykacja. Świetnym pomysłem będzie również wręczenie do książki zakładki z grawerem personalizowanym. Prezenty na dzień mamy (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-mamy) powinny być ofiarowane prosto z serca. Wśród przykładów warto wymienić:

  • thriller “Miesiąc miodowy”,
  • kryminał “Śreżoga”,
  • bestseller “Powrót z Bambuko”,
  • kryminał “Droga przy plaży”.

Propozycje książkowe na prezent

W ramach prezentu można podarować mamie książkę obyczajową. Do takiej należy z pewnością powieść pod tytułem: “Zakres obowiązków”. Jest to powieść dedykowana wszystkim kobietom, które lubią czytać o intrydze i kłamstwie. W tej powieści poznaje się również życie głównej bohaterki Magdaleny, która pomimo ciężkiego dzieciństwa nie poddała się i walczy o swoje. Na szczęście po wielu latach niepowodzeń, pojawiło się dla Magdaleny tzw. światełko w tunelu. Głównej bohaterce wreszcie udaje się znaleźć atrakcyjną pracę, jest ona ciekawa, dobrze płatna. Kierownictwo Magdaleny składa się 3 przystojnych szefów. Historia Magdaleny jest o tyle ciekawa, że nie kończy się ona klasycznym romansem. Na główną bohaterkę czekają niespodzianki w pracy i pewne niedopowiedzenia, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach…

Saga historyczna “Niespokojne niebo” na Dzień Matki


Powieść autorstwa Charlotte Link nosząca tytuł “Niespokojne niebo” może stanowić również doskonały pomysł na prezent. Powieść ta zamyka sagę historyczną. W ostatniej części czytelnik poznaje losy głównej bohaterki czyli Felicji. Kobieta sędziwego wieku ma jeszcze głowę na karku. Nie chce odpuścić swojego interesu, ciągle zajmuje się swoją fabryką lecz ma coraz mniej sił. Postanawia powierzyć interes wnuczce, w której widzi duży potencjał. Tak naprawdę ona jest tylko dla niej nadzieją rodziny. Z pozostałymi członkami rodziny Felicja nie utrzymuje najlepszych relacji i nic nie wskazuje na to, aby to miało ulegnąć zmianie w najbliższym czasie. Jak zakończy się historia charakternej Felicji i jej rodziny? Czy pojednają się czy też pojawią się nowe konflikty Warto podarować tę książkę mamie, z pewnością zakończenie ją zaskoczy.

Brak komentarzy
by Jarek