Dzień matki przypada co roku na dzień 26 maja. W ramach wyrażenia szacunku i wdzięczności warto podarować swojej mamie prezent, który będzie doskonale symbolizował to święto. Bardzo częstym prezentem są kwiaty, słodycze, bombonierki. Do słodkości i kwiatów warto podarować oryginalną, dobrze czytającą się książkę, która z całą pewnością sprawi mamie dużo radości. Wśród nowości książkowych, które można podarować na prezent warto wymienić:

  • “1000 pomysłów na przygody życia”,
  • “365 myśli na dzień dobry”,
  • “Kocha, lubi, zdradza”,
  • “Dziewczyna z pociągu”,
  • “Stateczna i postrzelona”,
  • “Romans na receptę”

Monika Szwaja na prezent

Monika Szwaja jest autorką wielu kobiecych książek. Są one idealne na prezenty na dzień mamy ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl. W jej powieściach jest duża doza ironii, uśmiechu, przewrotnych sytuacji. Wśród popularnych jej powieści można wyróżnić między innymi: “Matka wszystkich lalek”, “Dziewice do boju”, “Słońce świeci wszystkim”. Powieści polskiej autorki czyta się jednym tchem, są napisane bardzo lekkim językiem, fantastycznie się je czyta. Na dużą uwagę zasługuje również powieść komediowa “Jestem nudziarą”. Opowiada ona o losach Agaty, która w wieku 30 lat nie miała męża i nie ma perspektyw na założenie rodziny. Nie ma w jej życiu zmian, romansów, wszystko jest stabilne, ułożone i nudne. Natomiast do czasu. Nagle nie wiadomo kiedy wszystko się odmienia, czy Agata pozna miłość swojego życia?

Przewodnik po kryminałach

Wśród książek cieszących się popularnością można również wyróżnić powieści kryminalne Remigiusza Mroza oraz Katarzyny Bondy. Polscy pisarze zyskują sławę na całym świecie, ich książki tłumaczone są na wiele języków. Opowiadają one ciekawe historie o morderstwach, niewyjaśnionych zaginięciach i intrygach. Katarzyna Bonda napisała sagę, która jest bardzo popularna, nosi ona tytuł: “Wiara, nadzieja, miłość”. Z kolei Remigiusz Mróz, znany polski autor napisał bestsellerową powieść pod tytułem: “Nieodnaleziona”.

Dlaczego warto ofiarować książkę na prezent?


Książka na prezent stanowi doskonały pomysł. Dlaczego? Przede wszystkim do książki można zawsze wrócić. Warto zwrócić uwagę również na to, że regularne kształty powieści, ułatwiają jej zapakowanie w ozdobny papier. Dzięki temu prezent może wyglądać naprawdę elegancko i okazjonalnie. Książka jest prezentem, z którego może skorzystać więcej niż jedna osoba, można się nią dzielić i zawsze do niej wracać. Co jest ważne, można również na niej napisać piękną dedykację, która będzie robiła wrażenie nawet po wielu latach.

Brak komentarzy
by Jarek